👉 НАМ ДОВЕРЯЮТ — смотрите отзывы →
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

ПН-ВС: 09:00–19:00

Оформление заказов на сайте - круглосуточно

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

⭐ Отзывы о магазине

🌿 Положительные отзывы – это как солнечные лучи для нашего магазина.
Они вдохновляют нас обрабатывать каждый заказ с еще большей заботой, вниманием к деталям и искренним желанием подарить вам приятные эмоции.
🚫 Негативные отзывы – как полезный дождик: помогают увидеть наши ошибки и сделать сервис еще лучше.

В любом случае – искренне благодарим каждого, кто оставляет отзыв.
Ваше мнение – как компас, помогающий нам расти, совершенствовать качество и заботу о каждом доставленном заказе 🌼

4.9
474 отзыва
Сортировка:
Замовлення отримала швидко. Гусак- патріот чудовий. Дуже сподобався. Ще обов'язково буду щось замовляти і буду рекомендувати друзям.
Ответить
Замовлення отримала швидко, якісне обслуговування. Дякую за ангелочка.
Ответить
Обслуговування на вищому рівні! Я задоволенний! Фігурки лелек,які я замовляв,підійшли просто ідеально! Я був в шоці коли пролітав над двором справжній лелека,він їх сплутав з живими! Це було круто!
Ответить
Мені все дуже сподобалось,багатий вибір декору,дуже привітні продавці,я обов'язково ще звернуся до магазину.

Ответить
Дякую дуже сподобалося ви молодці

Ответить
Дуже задоволена замовленням. Ангелочки прийшли бистро і вчасно. Дуже гарні . Гарно упаковані.
Ответить
Замовляла декоративний садовий возик-кашпо.Цікава і гарна прикраса для літнього саду.Доставили швидко,надійно упаковано.Покупкою задоволена.Буду замовляти ще.
Ответить
Доброго дня! Дуже вдячна спеціалісту Дмитру, котрий мене обслуговував. Дякую за вічливість, терпіння, допомогу і фахові поради при виборі товару. По п’ятибальній шкалі, де п’ять найвища оцінка ставлю оцінку: спеціалісту Дмитру 5, обслуговування 5, упаковка товару 5, товар 5. Щиро дякую, маю намір пізніше ще звернутися до вас за покупкою. Можливо дочекаюсь значних знижок.
Ответить
Дуже задоволена якістю обслуговування, все оперативно та швидко.
Фігурки це окреме захоплення, вони дуже красиві, навіть кращі , як на фото на сайті.
Щиро дякую майстрам за чудову роботу .
Ответить
Магазин мені дуже сподобався,неодноразово замовляла там різні вироби.Працівники чемні і відповідальні.Вироби приходять гарно запаковані і швидко.Бажаю успіху!
Ответить
Дякую за позитивні емоції. Ваші фігурки - це любов з першого погляду. Дуже якісні. Окрема подяка художнику за реалістичні образи.

Ответить
Користуюся послугами вашого магазину другий рік.Задоволена всім,окрім ціни.Дорогувато,та якість товару і обслуговування того варто.
Ответить
Быстро отправили,упаковка хорошая.Все супер.Спасибо
Ответить
Дякую за якісний товар, дуже гарно упакований, продавець ввічливий,я задоволена.
Ответить
Очень довольна своим выбором, качество декора Ангел в веночке полностью соответствует цене , благодарю создателей за красоту, которая теперь украшает мой ландшафт 🥰🥰🥰
Ответить
Дуже якісна продукція і дуже професійний підхід до своєї справи. Замовляв 2 фігури леви охоронці, зробили ще додатково бонус при покупці, я дуже задоволений якістю товару та відношенням продавця до клієнта. Рекомендую!!!
Ответить
Молодці. Чемні, чесні, відсилають швидко. Так тримати.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх