Інтернет-магазин садових фігур Decor4you працює не тільки для клієнтів, які хочуть упорядкувати свій сад / дачу або будинок, але і для тих, хто хоче купити садові фігурки оптом. Для таких клієнтів у нас є багато цікавих пропозицій!

Оптом фігурки з полистоуна: переваги від Decor4you, Україна

Нікого зараз не здивуєш гарним ландшафтним дизайном. Але для того, щоб в реальності він так красиво виглядав, як на картинці, необхідні деталі. І ми пропонуємо Вам придбати такі деталі у нас. Адже фігурки для саду - кращий декор для двору, майданчики або дачі.

У Вас є можливість купити фігурки від Decor4you оптом. Для кого, в першу чергу, буде цікаво цю пропозицію?

 1. По-перше, для державних підприємств, які планують благоустрій дитячих майданчиків, садочків, шкіл.
  У нас є різні садові фігурки, фонтани та інші елементи декору, які відмінно вписуються в будь-який екстер'єр.
 2. По-друге, для садових центрів. Адже ми пропонуємо Вам лише найякісніші фігурки з різноманітним дизайном.
  При відвідуванні садового центру, ми очима автоматично шукаємо обов'язкову складову товару на прилавку - садові фігурки. А коли ще й надано широкий асортимент, то ціни такого центру не буде.
 3. По-третє, для будівельних організацій, які облаштовують території нових житлових комплексів.
  Замовивши велику партію садових фігурок можна цікаво і зі стилем оформити кілька житлових комплексів.
 4. По-четверте, для власників мережі ресторанів, туристичних комплексів та інших об'єктів у сфері обслуговування.
  Ваш ресторан або готель буде виглядати набагато презентабельний, якщо будуть дотримані всі правила декорування. Садові фігурки - обов'язковий елемент для екстер'єру. Вони можуть стати звичайним декором або частиною цікавою фотозоні.

Тому, якщо Ви ставитеся до будь-якої з цих або інших сфер діяльності, то Вам точно буде цікава наша пропозиція. Хочемо зазначити, що працювати з нами - це надійно і чесно. Адже ми з Вами підпишемо всі домовленості на паперах для гарантій як з однієї, так і з іншого боку.

Садові фігурки з полистоуна оптом від Decor4you

Співпраця з нами - це безпечно і вигідно.
Ми пропонуємо фігурки з полистоуна дрібним і великим оптом.
Всі деталі щодо співпраці з нами і оптові ціни можна уточнити зв'язавшись з нашим менеджером через зворотну форму зв'язку.

Таким чином, купуючи фігурки для своїх потреб, Ви ще й заощаджуєте.

 1. Індивідуальні замовлення.
  У Вас буде можливість змінити якісь деталі. Ми можемо поміняти дизайн, кольори, тираж. Ціна за ці послуги буде інший, ніж прайс, який наданий вище. Тому, ціна кожного індивідуального замовлення буде обговорюватися безпосередньо під час його оформлення. Індивідуальне замовлення = індивідуальна вартість.
 2. Безкоштовну доставку.
  Таким чином, для оптових клієнтів у нас є спеціальні пропозиції. І замовивши фігурки для саду оптом, Ви не тільки робите потрібну покупку, але і отримуєте вигідні знижки. Ми завжди відкриті до співпраці.

Принцип роботи Decor4you - максимальна відкритість з клієнтом. І коли Ви, як клієнт купуєте у нас товар на велику суму, то ми зробимо все, щоб у Вас залишилися лише позитивні враження від сервісу і якості товару. Ми ставимося так до всіх клієнтів, незалежно від його статусу або суми замовлення.

Для співпраці, контакти нашого магазину: